• check Gratis verzending vanaf €30
  • check Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • check Gratis samples
  • check 55 jaar vertrouwd familiebedrijf met een fysieke winkel
star-full star-full star-full star-full star-full
Uitstekende reviewscore 9+

Abeille Royale
Cleansing Oil Anti-Pollution

Perfumist

Wat lijkt op deze geur?

Dit product is niet meer verkrijgbaar. Waarschijnlijk uit de handel. We helpen je daarom graag om een passende keuze te maken!

Start de adviseur
Jouw geschenk
Ontvang bij aankoop vanaf 79 euro aan Guerlain producten een luxe Guerlain pouch.
  • Gratis verzending vanaf €30
  • 100 dagen retourtermijn
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd

Omschrijving

De cleansing oil verwijdert voorzichtig alle soorten make-up, zelfs waterdicht, ...
Omschrijving
De cleansing oil verwijdert voorzichtig alle soorten make-up, zelfs waterdicht, van gezicht, ogen en lippen, en helpt de huid te ontdoen van onzuiverheden en vervuilende deeltjes. De olie wordt met de handen rechtstreeks op de droge huid aangebracht en zachtjes ingemasseerd om het verwijderen van make-up een moment van puur plezier te maken. De ultrafijne textuur met honingachtige geuren verandert bij contact met water in een melkachtige emulsie die gemakkelijk af te spoelen is, zonder een vettige film achter te laten. De huid blijft fris, soepel en comfortabel. Klaar om het abeille royale huidverzorgingsritueel te beginnen.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Guerlain
68, Avenue des Champs-Elysées 
75008 Paris, France

Or go to the “contact us” section of Guerlain:
www.guerlain.com/on/demandware.store/Sites-Guerlain_UK-Site/en_GB/Contact-Show

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing
Doseer het equivalent van 2-3 pompjes reinigingsolie in de palm van je hand en wrijf je handen tegen elkaar. Breng direct op de droge huid aan met uw handen en masseer uw gezicht met cirkelvormige bewegingen. Om mascara te verwijderen, rolt u de wimpers voorzichtig tussen de vingertoppen. Spoel met water.
Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
#14812 ingredients: ethylhexyl palmitate, caprylic/capric triglyceride, isononyl isononanoate, peg-20 glyceryl triisostearate, pentaerythrityl tetraethylhexanoate, squalane, royal jelly, mel (honey), caprylyl glycol, parfum (fragrance), aqua (water), helianthus annuus (sunflower) seed oil unsaponifiables, beta-sitosterol

Reviews

 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star