• check Gratis verzending vanaf €30
  • check Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • check Gratis samples
  • check 55 jaar vertrouwd familiebedrijf met een fysieke winkel
star-full star-full star-full star-full star-full
Uitstekende reviewscore 9+

Hydra Life
Sorbet Eye Gel

star-full star-full star-full star-full star-fragment
4 reviews
Perfumist

Wat lijkt op deze geur?

Dit product is niet meer verkrijgbaar. Waarschijnlijk uit de handel. We helpen je daarom graag om een passende keuze te maken!

Start de adviseur
  • Gratis verzending vanaf €30
  • 100 dagen retourtermijn
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd

Omschrijving

- het water van de korenbloem revitaliseert de oogcontour en ...
Omschrijving
- het water van de korenbloem revitaliseert de oogcontour en vermindert wallen. - de gemicroniseerde poeders laten de oogcontour stralen en helpen om kringen te corrigeren. - abyssinica-olie heeft een voedende, omhullende en versterkende werking op de wimpers en wenkbrauwen. - haberlea is werkzaam op de huidflora en versterkt zo de natuurlijke afweer van de huid. - malve stimuleert de vochtcirculatie in de huid, voor een betere hydratatie.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Parfums Christian Dior
33 Avenue Hoche
75008 Paris
France
www.dior.com/nl_nl/beauty/contact-parfum

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing
Alle huidtypes. Dagelijks gebruiken op de oogcontouren om vermoeidheid te verdrijven, op wimpers en wenkbrauwen om ze mooier te maken en op de slapen voor een ontspannend effect.
Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
#12302/a aqua (water), glycerin, centaurea cyanus flower water, butylene glycol, propanediol, diglycerin, polyglycerin-3, boron nitride, alcohol, albizia julibrissin bark extract, phenoxyethanol, synthetic fluorphlogopite, carbomer, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, ci 77891 (titanium dioxide), dipotassium glycyrrhizate, menthoxypropanediol, sodium hydroxide, silica, crambe abyssinica seed oil, parfum (fragrance), malva sylvestris (mallow) extract, tin oxide, haberlea rhodopensis leaf extract, benzyl alcohol, sodium benzoate, siegesbeckia orientalis extract, paeonia suffruticosa root extract, dehydroacetic acid, bht, ci 42090 (blue 1), tocopherol

Reviews

 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
4.8
star star star star star-fragment
Gebaseerd op 4 reviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Maud
star star star star star
Hydrateert heel goed en het heeft een prettige manier van doseren
loader
Bezig met laden...
Maud
star star star star star-empty
Ik heb van het merk Dior nog niet eerder gebruikt maar ga ervan uit dat het heel goed is en het is ook de prijs waarom ik het wilde proberen.
loader
Bezig met laden...
mignon
star star star star star
Een zacht en licht gel dat je na aanbrengen überhaupt niet meer op de oogleden voelt zitten. Heel aangenaam.
loader
Bezig met laden...
Mada
star star star star star
Very good
loader
Bezig met laden...

Zit hier nog iets voor u bij?